Original Prusa i3 MK3S+ nesestavená stavebnice 3D tiskárny-ihned k odeslání

Kód: 847
17 489 Kč
Můžeme doručit do:
19.4.2024

Kvalitní komponenty

MK3S+ má tělo vyrobené z robustních hliníkových extruzí. Duralový rám poskytuje vysokou tuhost, díky čemuž je MK3S+ pevná, stabilní a snadno se sestavuje. Tiskárna obsahuje náš interně vyvinutý extruder s podávacími kolečky Bondtech a hotendem V6 hotend. MK3S+ hravě vytiskne objekty vysoké až 210 mm

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Senzor filamentu

MK3S představila přepracovaný extruder a MK3S+ jej dále vylepšuje. Zabudovaný senzor filamentu využívá spolehlivý spínací systém, díky kterému lze detekovat přítomnost filamentu v extruderu. Poradí si s jakýmkoliv materiálem i jakoukoliv barvou, navíc nepodléhá mechanickému opotřebení.

Zotavení ze ztráty napájení

Bojíte se toho, že by mohl uprostřed 48hodinového tisku vypadnout proud? Není třeba! MK3S+ si s tím hravě poradí. Tiskárna si dokáže poradit s úplnou ztrátou napájení. Po obnovení přívodu energie prostě pokračuje tam, kde skončila. Při výpadku proudu vypne nahřívání extruderu i podložky a uloží pozici trysky do paměti.

Mesh Bed Leveling

Sonda SuperPINDA umožňuje tiskárně provést před každým tiskem proces známý jako Mesh Bed Leveling. Ten se postará o vyhlazení mikroskopických nerovností tiskové plochy, které mohou být způsobeny například nepřesnou stavbou nebo nasčítáním výrobních tolerancí. Díky MBL je snadné dosáhnout skvěle vypadající první vrstvy.

Podpora širokého spektra materiálů

MK3S+ je plně kompatibilní s širokým spektrem různých tiskových materiálů. Ať už si chcete vytisknout něco jen tak pro radost z PLA nebo flexibilních materiálů, nebo potřebujete odolné prototypy z PETG, ASA či polykarbonátu a polypropylenu, MK3S+ to zvládne levou zadní.

Maximální rozměry tisku

250×210×210 mm (9.84"×8.3"×8.3")
Výška vrstvy 0.05 - 0.35 mm
Tryska 0.4mm jako základ, široká nabídka dalších podporovaných průměrů trysek
Průměr filamentu 1.75 mm
Podporované materiály Široké spektrum termoplastů, včetně PLA, PETG, ASA, ABS, PC (polykarbonát), CPE, PVA/BVOH, PVB, HIPS, PP (polypropylen), Flex, nGen, Nylon, materiály s karbonovou příměsí či s příměsí dřeva a další kompozitní materiály.
Max. rychlost posuvu 200+ mm/s
Maximální teplota trysky 300 °C / 572 °F
Maximální teplota podložky 120 °C / 248 °F
Extruder Přímý pohon, Bondtech podávací kolečka, hotend V6
Tiskový povrch Odnímatelné magnetické ocelové tiskové pláty (*) s různými povrchy, vyhřívaná podložka s kompenzací studených rohů
Velikost tiskárny (bez cívky) 7 kg, 500×550×400 mm (X×Y×Z)
Spotřeba energie PLA: 80W / ABS: 120W

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.