Menu Zavřeno

Vítám vás v mém světě!

Ilustrování a kreslení se věnuji od mala, místo učení jsem si často vymýšlela své komiksy po vzoru Čtyrlístku, kreslila vše co mě napadlo.

Jako naprostá samozřejmost pro mě bylo jít na střední výtvarnou školu, kde jsem získala vědomosti a základ do dalšího kreslení. Na škole jsem studovala také fotografii, kterou jsem také neopustila a své zakázky stále můžu doplnit o originální fotografie.

K dispozici mám stále profesionální zrcadlovku Canon, jeden zoom objektiv na portréty a jeden širokoúhlý vhodný na větší prostory a krajiny.

Při škole jsem už začala pracovat i s digitální kresbou, vyrobila si své první webové stránky. 

Když skončila střední škola, lákala mě už více praxe než další studování. Své práci věnuji maximum času, proto nebyl žádný problém najít první práci.

Do této chvíle jsem sbírala zkušenosti z různých firem a při různých zakázkách a samozřejmě i dále sbírám, ale začátečnické chyby už jsou po 10ti letech v praxi za mnou. 

Mám ráda pestrost, proto spojuji grafiku s ilustrací a, i proto ráda zkouším i nové ilustrátorské styly, nabízím profesionální přístup, hromadu zkušeností, na kterých můžu stavět a váš projekt dotáhneme do úplného konce. 

Kontakty se svými klienty neztrácím a vy se mi můžete kdykoliv ozvat, pokud bude potřeba udělat úpravu nebo update.

Těším se na spolupráci!

Bára Peitzová

info@barpe.cz

Bára - Ilustrátorka a grafička na volné noze