MLÉKO Z ŽALUDKU KRÁVY (TM) získané vypumpováním žaludku za úplňku planety Měsíc! Už žádné úchylné mačkání kravských vemen!!!

Kód: 445
Akce
16 hodnocení
299 Kč

Na základě jen několik dnů starého převratného objevu, že kráva za úplňku planety Měsíc tvoří mléko v žaludku, jsem zahájila výrobu "Mléka z žaludku krávy (TM)"- mléka získaného šetrným vypumpováním kravského žaludku.

Už žádné úchylné mačkání kravských vemen!

Hrdého objevitele můžete vidět sami zde: https://www.youtube.com/watch?v=ASbMqbIwMDU (pozor, určitě nesledovat střízliví!)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Celý projekt Mléko z žaludku krávy (TM) provozujeme jako nevýdělečný a naším jediným motivem je nemít prezidenta, který by dělal ostudu.

Mléko z žaludku krávy (TM) tedy prodáváme za cenu, za kterou ho vyrábíme a z celé věci nic nemáme.

Pokud nám ale snad někdo chcete na naše usilí přispět, můžete to udělat takto:

1 - objednejte (a tedy i zaplaťte) více jak jeden kus.
2 - v průběhu objednávání mi do poznámky napište, abychom zaslali pouze jeden kus (případně, obecně, méně kusů, než jste objednali a zaplatili)

Například:
Objednáte a zaplatíte 3 ks, tedy 3 x 46 Kč = 138 Kč.
Do poznámky mi ale napíšete: "poslat pouze jeden kus"

Z Vašich 138-mi korun půjde 46 korun jako náklad na suroviny a materiál na výrobu mléka a 92 korun zbyde nám. Tímto technicky velmi jednoduchým způsobem nám na naše usilí můžete přispět, za což Vám budem, samozřejmě, velmi vděční a navíc, třeba pak opravdu budeme mít prezidenta, za kterého se nebudeme stydět...

Mléko jsme schopni, a to v řádu hodin, vyrobit v designu obalu podle Vašeho přání.

Může tam tak být například logo Vaší politické strany, firmy, obchůdku s potravinami nebo libovolné organizace, což může být třeba zajímavý uvítací nápoj na Vaší párty.

Pokud si postavíte naše "Mléko z žaludku krávy (TM)" na stůl v přítomnosti příznivce budoucího prezidenta-astronoma, vybičujete ho tím k nebývalým věcem! Je to pak opravdu sranda, máme vyzkoušeno.

Na tento projekt jsme si pořídili druhou telefonní linku a druhý email. Pokud mne tedy budete kontaktovat pouze kvuli tomuto výrobku, tak prosím:

Volejte 603 355 906 nebo pište na AgroBlb@tiscali.cz 
Více informací na webových strankach projektu www.AgroBlb.cz 

 

Platby lze zasílat i v Bitcoinech (v tom případě je ale lepší, avizovat nám platbu predem)

bitcoin  15KHkCFFPqJXVnTBQXrqZ4aYJ9jMWCZRWs

stáhnout (1)