3D tiskárna Bambu Lab A1 mini

Kód: 832
ZDARMAZDARMA
a1mini
13 298 Kč
Můžeme doručit do:
19.4.2024

3D TISKÁRNA SE SUPER-JEDNODUCHÝM OVLÁDÁNÍM.
Revoluční 3D tiskárna pro všechny typu plug-and-play

Celou kalibraci zvládne tiskárna sama, nasazení filamentu a spuštění už nemůže být jednodušší .

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kompaktní rozměry: A1 Mini je navržena tak, aby byla menší a vhodná pro použití v domácnostech nebo malých pracovních prostorách. Její kompaktní design usnadňuje umístění tiskárny i v omezeném prostoru.

Extrémně vysoká rychlost tisku: Bambu Lab A1 Mini se může pochlubit vysokou rychlostí tisku, je schopna produkovat 3D objekty mnohem rychleji než mnoho jiných tiskáren ve své třídě.

Přesnost a kvalita tisku: Tato tiskárna nabízí vysokou přesnost a kvalitu tisku, dokáže vytvářet detailní a složité objekty s vynikající kvalitou povrchové úpravy.

Snadné používání: Bambu Lab A1 Mini je navržena tak, aby byla snadno použitelná. Je tedy skvělou volbu pro začátečníky v oblasti 3D tisku. Má intuitivní rozhraní a jednoduchý proces nastavení.

Pokročilé funkce: A1 Mini může obsahovat řadu pokročilých funkcí, jako je automatická kalibrace, detekce filamentu a obnovení tisku po výpadku proudu, což zlepšuje celkový zážitek z tisku.

Cenová dostupnost: Ve srovnání s jinými tiskárnami nabízejícími podobné funkce může být Bambu Lab A1 Mini cenově dostupnější, což ji činí vhodnou volbou pro ty, kteří hledají kvalitní 3D tisk za rozumnou cenu.

Tiskový prostor: 180x180x180 mm

Hmotnost: 5.5kgPřednosti tiskárny:

Úroveň plug-and-play
Kamera
Senzor filamentu
Wifi konektivita
Plná automatiká kalibrace
Velmi tichý chod (pod 48 dB)
Vysoká rychlost (10000 mm/s2)

 

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.